zpět na úvod

     

  zpět na úvod
  O NÁS
  NAŠE NABÍDKA CYKLO
  NAŠE NABÍDKA SKI
  SERVIS CYKLO
  SERVIS SKI
  VÝPRODEJ A BAZAR
  NOVINKY Z FACEBOOKU
  FOTOGALERIE
  KONTAKTY

Adresa prodejny v Hlinsku 
Dvořákovo nábřeží 222 
539 01 HLINSKO 
mobil: 777 858 698 
tel.: 469 311 458 
kola@kolahlinsko.cz
 

Adresa prodejny v Ždírci 
U Pikulky 619 
582 63 ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU
tel.: 773 800 962 
kola@kolahlinsko.cz
 

Otvírací doba 
po-pá:   8:oo - 12:oo 
po-pá: 13:oo - 17:oo 
so:   8:oo - 11:oo 


 
jste . návštěvník

O NÁS

Nyní fungujeme v prodejně v Hlinsku už 21 let ,jsme odborníci na cyklistiku a vše s ní spojené. Sami máme kolo jako koníčka a sportem trávíme mnoho času. Proto vám také můžeme dobře poradit se správným výběrem kola, jeho údržbou, servisem výběrem správných komponentů, oblečení a doplňků. Nyní na začátku roku 2015 jsme se rozrostli o další prodejnu a servisní místo ve Ždírci nad Doubravou.

Prodejna v Hlinsku


Fotka prodejny zvenku


Fotka prodejny vevnitř


Fotka dílny

Prodejna ve Ždírci nad Doubravou


Fotka prodejny zvenku


Fotka prodejny vevnitř


Fotka dílny

Náš tým

Josef Severýn "Pepa"

Dříve pracoval jako veterinární technik. Na kole jezdí a závodí od nepaměti. Pepa je bývalý trenér cyklistické mládeže v Hlinsku. Posledních několik let předsedá klubu cyklokrosařů "hlineckých blátošlapů". Na silnici jezdí na Cannona SUPER SIX, bajka má Haibike s odpruženou vydlí.

Jan Vašek "Véna"

Vyučený instalatér, ale protože závodil na kole, tak svoje řemeslo moc dlouho nedělal. Závodil v ZVVZ Milevsko, kde získal v roce 1990 titul mistra republiky na silnici. Na mtb získal dalších pět titulů Mistra republiky v kategorii Masters, dva tituly v maratonu, tři v crosscountry. Po skončení závodní kariéry postavil barák, kde je dnes náš obchod.  Poté rozvážel zboží pro Vokolek-import, dělal druhého mechanika PSK Whirlpool Autor Hradec Králové a nyní pracuje v obchodě a servisu a přes zimu dělá v lese. Jeho slova: "musím alespoň jednu práci vypustit, duhou výrazně omezit nebo skončím v blázinci u Chocholouška". Jak to bude, se dozvíte v aktualitách. Nyní jezdí na biku cannondale fsi Carbon 1 s lefty 2.0 a na silnici colnago c69 limited edition.

Milan Vašek

To je náš Milan. Syn Vény. Vyučený truhlář, ale nyní dělá finančního poradce a v automobilovém průmyslu. Všem nám pomáhá, když jsme v presu. Hrál hokej a na kole jezdil biketrial. Nyní jezdí když má chuť.

Ondřej Ton

Ondra je synovec vény který s námi začal pracovat, když jsme otvíraly prodejnu ve Ždírci. Je vyučený truhlář. Čtyři roky pracoval jako obraběč na ruční fréze, ale nyní je na prodejně a v servisu ve Ždírci, kde se střídají s Pepou. Dříve hrával tenis, rugby. Na kole jezdí pouze jako hobby a občas nějaký ten závod. Na biku jezdí cannona trail 5.
Po domluvě si s námi můžete vyjet. Jezdí s námi 5 násobný mistr ČR Jan Vašek a účastník MS v cyklokrosu Aleš Mudroch. A pokud jste z daleka, domluvíme vám ubytování v PENZIONU RVÁČOV v nedalekém Rváčově.

  

  


KOLA Vašek & Severýn,  prodej kol a vybavení, servis
Dvořákovo nábřeží 222, 539 01 HLINSKO